Tito's

Ben jij eigenlijk gewoon too cool for school? Zijn die 5 dagen les in het eerste of tweede middelbaar écht wel genoeg? Heb je geen zin om op zondag binnen te zitten maar speel je liever zotte spelletjes? Wil je je gekste verhalen kwijt bij een hoop leeftijdsgenootjes? Dan is rood je kleur en tito je afdeling! Met de prettig gestoorde tippersleidsters en de coole toppersleiding is''t elke zondag feest.

 

Van 14 uur tot 18u30 (zomeruur) of 18u (winteruur) in de lokalen van de + 12 aan de Boonmarkt!

 

Lieselotte Verhaegen Karolien Bosmans
Lieselotteverhaegen@chirohallaar.be    Karolienbosmans@chirohallaar.be
Jolien Van Den Bruel  
Jolienvandenbruel@chirohallaar.be  

 

Nick Meulders Brent De Loose
Nickmeulders@chirohallaar.be Brentdeloose@chirohallaar.be

Ward Van Meensel

Wardvanmeensel@chirohallaar.be